27 czerwca 2019 21:00 | Aktualności

,,KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO''

Każdego roku mury Sienkiewiczówki opuszczają przygotowani do dalszej edukacji uczniowie.Tym razem byli to ósmoklasiści-pierwszy rocznik po reformie systemu edukacji.Oni też doświadczyli pierwszych egzaminów z przedmiotów obowiązkowych.I pomimo zapowiadanych złych prognoz, i niesprzyjających okoliczności, nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki,zostawiając w tyle rówieśników w Polsce,województwie, powiecie i gminie.

Zestawienie wyników

Przedmiot

Niesułków

Kraj

Województwo

Powiat

Najwyższe wyniki osiągnęli:

z języka polskiego: Emilia Jędrzejczak (88%), Amelia Janowska (86%), Marta Szczepaniak (80%),Anastazja Cegielska, Julia Dąbrowska, Aleksandra Kowalska, Szymon Piotrowski (78%)

z języka angielskiego: Anastazja Cegielska (98%), Amelia Janowska (93%), Aleksandra Kowalska, Zuzanna Lipińska (85%), Emilia Jędrzejczaj (80%)

z matematyki: Julia Dąbrowska, Amelia Janowska, Marta Szczepaniak ( 73%)

Wszystkim Ósmoklasistom gratulujemy i życzymy pomyślnego wyniku rekrutacji do wybranej szkoły.