27 czerwca 2019 20:46 | Aktualności

DOTARLIŚMY DO METY ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca o godzinie 9.00 zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice. W uroczystej atmosferze nastąpiło przekazanie przez uczniów kl. VIII sztandaru szkoły ich młodszym kolegom oraz ślubowanie absolwentów. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu podkreśliła to, że rok 2018/2019 był niezwykle pracowity i efektywny, o czym świadczą wyniki w klasyfikacji rocznej. Prawie wszyscy uczniowie zostali promowani do klasy programowo wyższej. Liczne ich grono zostało wyróżnione biało- czerwonym paskiem na świadectwie.

Kl. I

Julia Dąbrowska

Amelia Janowska

Martyna Kaczmarek

Wśród nagrodzonych znaleźli się też ci, którzy wyjątkowo systematycznie uczęszczali na lekcje oraz tacy, którzy zajęli wysokie lokaty w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Nagrodę Burmistrza Strykowa- kartę podarunkową Empik o wartości 100 zł-  przyznano uczennicy kl. VII Zuzannie Szymańskiej , która osiągnęła najwyższą średnią w szkole (5,86) i drugą lokatę wśród 10 laureatów tej prestiżowej nagrody.

Po oficjalnej części uroczystości nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali żegnający absolwentów szkoły siódmoklasiści i żegnający się ze szkołą absolwenci. Było słownie i śpiewnie, dosłownie i metaforycznie, i obowiązkowo z przesłaniem na przyszłość ,,NIE BÓJ SIĘ MARZYĆ”.

Nagrodzonym gratulujemy sukcesów i życzymy utrzymania dobrej formy w przyszłym roku.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom życzymy wytchnienia od całorocznej pracy i ekscytujących wakacji.