10 czerwca 2019 12:35 | Aktualności

KREATYWNIE PO ANGIELSKU

W naszej szkole już od zeszłego roku szkolnego w dwóch najstarszych klasach odbywają się trochę inne lekcje języka angielskiego pod nazwą „Kreatywne warsztaty języka angielskiego”.  Raz w miesiącu nasi uczniowie biorą udział w różnego rodzaju zajęciach takich jak – zabawy integrujące i budujące zespół, zajęcia ruchowo – taneczne, zajęcia teatralne, przygotowywanie ciekawych potraw, zajęcia plastyczne i inne. Jedyną obowiązującą zasadą jest posługiwanie się tylko i wyłącznie językiem angielskim przez cała godzinę lekcyjną – dotyczy to wszystkich i uczniów i nauczyciela. Nie jest to łatwe, ale przy odrobinie dyscypliny i pomysłowości wszyscy uczymy się komunikacji w obcym języku przy okazji niezłej zabawy.

Sami zobaczcie…..