10 czerwca 2019 12:33 | Aktualności

KOLOROWY ŚWIAT MUZYKI

Nasze uczennice ze szkolnego zespołu muzycznego „Od dzwonka do dzwonka” odwiedziły we wtorek 04 czerwca 2019r. Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” w Łodzi.

Mini koncert na kolorowych bum bum rurkach oraz dzwonkach rurowych dedykowany był podopiecznym fundacji z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Była to nasza druga wizyta u dzieci w „Kolorowym Świecie” i po raz kolejny zachwyciła nas ta wdzięczna publiczność. Dzieci wraz z opiekunami bardzo żywo  i spontanicznie reagowały na muzykę. Pięknie było móc „pokolorować” innym świat  naszą muzyką.

Po prezentacji dzieci zaprowadziły  uczennice i do sal, pokazały swoje instrumenty  i jeszcze chwilkę pomuzykowały razem z dziewczynkami z Niesułkowa.

Praca i doświadczenia zespołu „Od dzwonka do dzwonka” stały się bogatsze i  bardziej kolorowe dzięki cudownej atmosferze jaką nas otoczyły dzieci i opiekunowie w Fundacji.

Dziękujemy im za to.  :)

Filmy: