01 kwietnia 2019 09:56 | Aktualności

NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE NA JEDNEJ WYCIECZCE - SPEKTAKL TEATRALNY I WIZYTA W DZIALE IT

27 marca to Międzynarodowy Dzień Teatru. Uczniowie klasy VII i VIII wraz z Panią Anną Lipińską i Panią Dominiką Skolik tego dnia udali się do Teatru Małego w Łodzi na spektakl pt.: „Zemsta”. Mogliśmy podziwiać brawurową grę aktorską oraz interesującą inscenizację szkolnej lektury.

Drugim punktem wycieczki do Łodzi było zwiedzanie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Mieliśmy niezwykłą przyjemność zobaczyć i poznać specyfikę pracy w dziale IT tej firmy. Na miejscu przywitał nas Pan  Marek Moczkowski, który opowiedział nam czym zajmuje się firma BSH zwana potocznie Boschem. Następnie mogliśmy podejrzeć pracę na różnych stanowiskach. Dowiedzieliśmy się, że bardzo ważna jest znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego. Duże wrażenie zrobiło na nas nowoczesne biuro oraz specjalne budki, w których można spokojnie prowadzić rozmowy telefoniczne i konferencje. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe upominki w postaci głośników. Ten wyjazd na długo zostanie nam w pamięci.