03 października 2017 10:44 | Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W ostatni piątek września nasza szkoła uczestniczyła w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Było to wydarzenie organizowane w szkole po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Dzień ten przyniósł uczniom wiele pozytywnych wrażeń i emocji podczas matematycznych rozgrywek organizowanych na każdej lekcji matematyki. Quizy i zagadki, Kaboom, Ja mam… kto ma?, a także król i królowa skakanki to konkurencje, które wywołały wiele uśmiechu i pozytywnej energii.  Ponadto każdy uczeń przystąpił do egzaminu. Ci, którzy zdali go pozytywnie zostali uhonorowani znakiem Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W każdej klasie został również wyłoniony Mistrz Tabliczki Mnożenia. Satysfakcja z otrzymania tego tytułu była gwarantowana. Tak przedstawia się lista naszych szkolnych mistrzów:

kl. 4 – Mateusz Szymański

kl. 5 – Wiktoria Rosiak

kl. 6 – Maria Brzóskowska

kl. 7 – Martyna Kaczmarek

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

Autor: M. Krystecka